0 216 344 67 10 0 552 657 04 20 info@efasan.com

Otomatik Garaj Kapıları

Garaj Kapısı, otomobillerimizin güvenliği açısından çok önemlidir. Özellikle geceleri sokakta ya da bahçede açıkta duran araçlarımızın tehlikeye maruz kalması yüksek bir ihtimaldir. Bu ihtimali binlerce ytl’lik araçlarımızda eminiz ki kimse göz ardı edemez. Garaj Kapılarının önemi başlıca burada akla gelmektedir.

Dekoratif Garaj Kapısı
aracınızı ve yuvanızı her türlü doğa koşulundan korurken, aynı zamanda hırsızlara ve çalınmaya karşı da güvenliği sağlar. Müstakil binalarda kullanıldığı gibi büyük sitelerde de kullanılmaktadır. Garaj kapısı gerektiren her yerde kullanılan yaygın bir çözümdür.

Garaj Kapısı kullanılarak hem kolaylık hem de zamandan tasarruf sağlanmaktadır. Garaj Kapılarını otomobilinizden inmeden açabilir ve aracınızı yerleştirebilirsiniz. Daha sonra yine uğraşmadan Garaj Kapınızı kapatabilirsiniz.

Yer problemi yaşanan garaj kapılarında özellikle işyerlerinde yükleme boşaltma yapılan mekanlarda Seksiyonel garaj kapısı kullanımı kolaylığı sağlar.

Dekoratif garaj kapıları müstakil konutların kapalı garaj girişlerinde, apartman veya site türü binaların kapalı otopark girişlerinde tavana kayarak açılan kapı sistemleridir.

Motorlu ve manuel olarak uygulanabilirler. Aracınızı yağmur, rüzgar, kar ve toz gibi dış hava koşullarından korurken, aynı zamanda güvenliğini de sağlamaktadır.

Seksiyonel Garaj Kapı panelleri; üzerinde tek ya da çift cidarlı pencereler kullanılabilmektedir. Aynı zamanda farklı renk seçenekleriyle görünüm olarak büyük güzellik sağlamaktadır. Garaj kapısı evinizle uyum sağladığı zaman hem renk hem biçim açısından, farkı sizde göreceksiniz.

Otomatik Garaj Kapısı

Rating:
Contact Seller
X

Contact Seller

Şimdi Arayınız
7 /24 Whatsapp