0 216 344 67 10 0 552 657 04 20 info@efasan.com

Otomatik Motorlu Kepenk

Stor mağaza kepenkleri, endüstriyel seksiyonel kapı sistemlerinin detaylara uygun olmadığı projelerde tercih edilir.

Mağaza kepenk
sistemlerinde kullanılan 3 farklı profil alüminyum poliüretanlı, çelik poliüretanlı veya galvanize saç kepenk profilleridir.

Sarmal mağaza kepenklerinde kullanılan poliüretanlı profiller değişik renk alternatifleri, alüminyum ve galvaniz profiller ise istenilen RAL rengine boyanabilme özellikleri ile her türlü mimariye uyum sağlar.

Alüminyum stor mağaza kepenkleri estetik yapısı, kullanım kolaylığı ve hırsızlara karşı caydırıcılığı sayesinde birçok işletmenin tercihleri arasında birinci sırada yer alır.

Stor mağaza kepenk sistemlerinde kullanılan 3 farklı profilin kendi içlerinde de çeşitleri mevcuttur. Kullanılan profiller tamamen kapalı, pencereli, delikli olabilir.

Profillerde ki bu çeşitlilik sayesinde her işletmenin farklı ihtiyaçlarına çözüm sağlanabilmekte ve kepenginiz kapalıyken bile ürünlerinizi teşhir etmenize olanak verilmektedir.

Alüminyum Stor Kepenklerde kullanılan profillerin içinde hareket ettiği alüminyum yan dikmeler ön ve arka temas yüzeylerindeki kıl ve lastik fitiller sayesinde profillerin birbirine sürtmeden sessiz bir şekilde çalışmasını sağlar. Ayrıca kepenklerde ki bu fitiller sayesinde toz ve rüzgar girişini de engeller.

Otomatik Kepenk

Rating:
Contact Seller
X

Contact Seller

Şimdi Arayınız
7 /24 Whatsapp