0 216 344 67 10 0 552 657 04 20 info@efasan.com

Bahçe kapılarında yaşanan sorunların başında hatalı montaj veya hatalı ürün seçimine bağlı konular gelmektedir. Burada en çok hasar gören veya problem çıkartan parça ise şüphesiz bahçe kapı motorudur.

Genelde hareketli aksamları bulunan kapıların aşınabilecek parçaları çok azdır. Ancak bunlar tamamen işlevini yitirmeden değiştirilmeli veya oluşabilecek sorunlar için önceden önlem alınmalıdır. Çünkü daha sonra bu sorunlar, daha büyük problemlere yol açabilmektedir.

İşinde ehil olmayan kişiler tarafından yapılan hatalı montaj veya hatalı motor seçimi size oldukça pahalıya mal olabilir. Bunun için öncelikle daha yolunda başında iken firmamız gibi, sattığı ürünlerin aynı zamanda yetkili servis hizmetini de verebilen, konusunda uzun yıllardan beridir hizmet veren firmaları tercih etmenizde fayda bulunmaktadır.

Hatalı montaj veya hatalı motor tipi seçimi olmuş ise bunu mutlaka düzeltmek gerekir. Firmaların verdikleri teknik veriler genelde standart kullanımları kapsamaktadır.

Fakat, düz bir alanda çalıştığı düşünülen bir yana kayar bahçe kapısı ile, aynı kapı gövdesi ağırlığına sahip başka ve eğimli bir alanda bulunan yana kayar kapılar için aynı motoru kullanmak hatalı bir seçim olabilir. Çalışma sıklıkları yanı sıra, motorların ve otomasyonların birbiri ile uyumlulukları da önemlidir.

Bütün bunlar sizin gözünüzü korkutmasın. Firmamız her zaman sizlerin yanında olmaya devam ederek, bahçe kapı servis hizmeti vermeye devam etmektedir. otomatik kapı tamiri

Herhangi bir konuda bahçe kapı servis hizmetlerimizden faydalanmak için hemen çağrı merkezimizi arayın. Sorunların en kısa sürede ve kolaylıkla nasıl çözüldüğüne şahitlik edeceksiniz.

Şimdi Arayınız
7 /24 Whatsapp