0 216 344 67 10 0 552 657 04 20 info@efasan.com

Esenler Otomatik Kapı Tamiri

Esenler Otomatik Kapı Tamiri , esenler otomatik yana kayar kapı tamiri , esenler otomatik bahçe kapısı tamiri , esenler fotoselli kapı tamiri , esenler otomatik kepenk tamiri

Yana Kayar Kapı

Rating:
Contact Seller
X

Contact Seller

    • param1
    • param2

 

Özellikle konut,villa ve sitelerin ihtiyaçları olan Yana kayar tip otomatik bahçe kapısı sistemlerinde firmamız İtalyan menşeeli orjinal ürünleri tercih etmekte, ihtiyaç doğrultusunda 500 kg ile 3500 kg taşıma kapasiteleri arasında ki doğru ürünleri tercih ederek sistemin ömrünü en verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız.anakayar kapılarda genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur.
Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir boşluğa ihtiyaç vardır.Bu kapılar; geniş girişler, yokuşlara yerleştirilmiş girişler, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumadırlar.Nice yana kayar bahçe kapısı motorları ile özellikle alışveriş merkezlerinde, hastanelerde ve sanayide ihtiyaç duyulan geniş girişler için fotoselli kapı tamiri ağır kapılar kurmak mümkündür. Sistemler 3500 kg’a kadar olan ağırlıklardaki kapı kanatlarını işletebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu tasarımlar, her türlü atmosfer koşuluna dayanıklılık gösterebilmekte, maksimum işletme güvenliği ve uzun vadeli performans sağlamaktadır.

 

BREMEN PANELVAN LOJİSTİK

Varil Geri Dönüşüm Merkezi

Can Varil 2. el varil ve IBC sektöründe geçmişten gelen birikimini günümüze taşıyan, sektörde söz sahibi, ülkenin en önde gelen firmaları ile çalışan ve Çevre ve Orman Bakanlığı’ndan lisans almış, ‘sürekli gelişim’ ilkesini benimsemiş bir kuruluştur. Bu doğrultuda Kalite Politikamız; Lisanlı firma olmanın da getirdiği yasal zorunluluklar ile birlikte ilgili tüm yönetmelik ve yasal kurallara uymak.Can Varil, yaptığı işe özgü olarak hem ürün aldığı hem de işlediği ürünü sattığı değerli müşterilere sahiptir. Tüm süreçlerinde müşteri beklentilerini karşılamak ve bu beklenti seviyesini yükseltmek.Can Varil, yaptığı için özü gereği çevreyi ve doğal kaynakları koruduğunun bilincindedir.Can Varil, ancak firmasından gurur duyan çalışanlarının kaliteyi üreteceğini bilir.Çalışanların katılımı ile tüm süreçlerde hep daha iyiyi aramak.Paydaşlar ile kurulan doğru ilişkiler kaliteyi doğrudan etkiler. Can Varil, bu bilinçle hareket eder.

Şimdi Arayınız
7 /24 Whatsapp